Bookmark and Share
13.11.2013, kategorie: Zápisy z akcí

Africký misionář zavítal do naší farnosti

V rámci návštěvy ČR se setkal P. Bernar Zula i s dětmi v naší farnosti. Na návštěvu jsme se jaksepatří připravili. Vymysleli jsme dárek v podobě CD s prezentací našich misijních aktivit, potom několik frází a otázek v angličtině, písničky s bubínky a pizzu jako dárek, ačkoli jsme neměli ponětí, zda otec Bernard tuto dětmi oblíbenou lahůdku také s chutí jí. Konverzace probíhala živě. Dozvěděli jsme se mnoho nového o jeho rodné zemi - Zambii, o tom, že si váží naší pomoci a přátelství. Na pizzu jsme se taky zeptali - má ji moc rád.

 
Fotogalerie Fotogalerie
Fotogalerie setkání s africkým misionářem
setkání s africkým misionářem

22.11.2013 17:00

13. 11. 2013

Počet fotek ve fotogalerii: 12

Fotogalerie Zobrazit fotky setkání s africkým misionářem